Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Діагностика зору у дітей

  Чому варто звернутися разом з дитиною до офтальмолога?

  Регулярно водити дитину на огляд до окуліста так само важливо, як і регулярні огляди у педіатра. В цьому віці організм більш піддається різноманітним змінам. На жаль офтальмологи в дитячому садку або школі часто проводять поверхневий огляд, по причині великої кількості дітей на оглядах. Під час такого огляду складно визначити справжній стан зору у дитини. Добре, якщо проблема дійсно відсутня. Краще, якщо це підтвердить професійний офтальмолог, ніж запізно визначити патологію та займатися не ефективним лікуванням.

  В більшості поліклінік до сих пір використовують застарілий та малоефективний спосіб визначення гостроти зору за допомогою плакату з літерами, що висить на стіні. Часто цим плакатом і обмежуються, не дивлячись на те, що така техніка не дозволяє виявити більшість відхилень, а показує лише виражені патології. Наприклад, у дитини може бути наявна короткозорість або далекозорість прихованого типу, які, якщо виявити завчасно, можна скорегувати окулярами. З часом це буде зробити значно складніше.

  4.9/5 - (66 votes)

  Діагностика зору у дітей в центрі «КЛІНІКА ЗІР»

  Офтальмологічний центр «КЛІНІКА ЗІР»  має весь необхідний спектр обладнання, щоб якісно проводити обстеження очей у діток.

  Досвідчені лікарі:

  • Якісно та обережно перевірять зір навіть у самих маленьких пацієнтів, залучаючи прогресивні методики та європейське обладнання;
  • Проведуть всебічну оцінку зору Вашого малюка;
  • Видадуть Вам на руки результати обстеження;
  • У разі необхідності, призначать лікування, яке найкраще підійде Вашій дитині.

  Ви будете чітко розуміти в чому проблема (якщо вона є) та як її вирішити.

  Технології, які ми застосовуємо:

  Перевірка зору у дітей відрізняється від діагностику зору у дорослих ще й тим, що маленькі пацієнти часто не можуть, не хочуть і не розуміють як виконати те, про що їх просить лікар. Їм складно чітко оцінити свої відчуття в очах та впевнено відповідати на питання. Саме тому обладнання, що застосовується під час перевірки очей, в своїй більшості комп’ютеризоване. Апаратура влаштована таким чином, що відображає вірний результат не залежно від дій дитини. Це дозволяє отримувати чіткі дані про стан зору маленьких пацієнтів.

  Діагностика зору у дітей

  Окрім того, обстеження діток виконується безконтактним способом. Це безпечний метод обстеження, які використовують клініки високого рівня.

  Як ми можемо допомогти?

  Визначити рефракцію допомагає сучасний діагностичний прилад –автокераторефрактометр. Його особливість в тому, що дітям не обов’язково нерухомо сидіти під час обстеження (що складно зробити малюкам). Прилад навіть без точної фіксації ока надає можливість визначити рефракцію як всього зорового апарату, так і рогівки зокрема. Якщо у пацієнта є астигматизм автокераторефрактометр може виявити дане відхилення.

  Також застосовується кератотопограф – прилад, що вимірює кривизну рогівки, глибину передньої камери ока, довжину ока. Дане обстеження допомагає виявити багато захворювань очей, таких як короткозорість, далекозорість, астигматизм, кератоконус.

  Особливо важливо під час діагностики перевірити бінокулярні функції. Порушення бінокулярного зору може призвести до виникнення у дитини косоокості та ряду інших серйозних відхилень в зоровому сприйнятті навколишнього світу.

  У певних випадках для якісного обстеження необхідно виконати огляд при розширених зіницях. Для розширення зіниці застосовують спеціальні краплі.

  Точна діагностика та хороші враження в «КЛІНІЦІ ЗІР»

  Оснащення, яке застосовується в нашому центрі для обстеження зорового апарату діток, відрізняється м’якими режимами та мінімальним світловим навантаженням. Дитина під час обстеження не відчуває болі або інших неприємних дій, а отже уникає стресової ситуації.

  Батьки після процедури отримають результати обстежень, роз’яснення до них та найбільш підходящу програму лікування (за її потреби).

  Потурбуйтесь про здоров’я очей Вашої дитини вже сьогодні. Запишіться на прийом до одного з найдосвідченіших дитячих офтальмологів Житомирської області – КОРБУТЯК СВІТЛАНИ ВАСИЛІВНИ.

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.