Записатися на прийом *Обов'язкові поля
  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Хірургічна пластика верхніх та нижніх повік (блефаропластика)

  Що таке блефаропластика?

  -Це підвид естетичної медицини ділянки навколо очей. Шкіра навколо очей людини одна з найтонших на нашому тілі. Плин часу та надзвичайна «мімічність» зони призводять до перерозтягнення та появи надлишку шкірного покриву як в зоні верхніх так і в зоні нижніх повік. Також з часом відбувається випинання та провисання «жирових пакетів», що знаходяться під шкірою повік. Ці зміни надають вигляду одутловатості, набряку та передчасного старіння обличчя. У деяких людей генетично з молодого віку є прояви «не естетичного» вигляду повік, які значно знижують рівень якості життя та задоволення своїм виглядом.

  – Операція носить ефект омолодження та покращення психосоматичного стану

  СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ЕФЕКТ ПІСЛЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ?

  – Від 5 до 15 років. Залежить від анатомічних, генетичних особливостей. Також має велике значення догляд за шкірою, який пацієнт/пацієнтка здійснювали за обличчям та зоною навколо очей протягом життя. У випадку доглянутої, достатньо зволоженої шкіри, ефект триваліший.

  ЯК ПОЄДНУЮТЬСЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФІЛЕРІВ ПЕРИОРБІТАЛЬНОЇ ЗОНИ (гіалуронова кислота) ТА ХІРУРГІЯ НАВКОЛООЧНОЇ ДІЛЯНКИ?

  – В сучасному світі ін’єкційна та контурна пластика обличчя розповсюджена та є нормою догляду за зовнішнім виглядом. Пацієнти, які планують провести хірургію повік, але мають в навколоочній ділянці філери, повинні звернутись до свого косметолога з метою розсмоктування введеної штучної гіалуронової кислоти. Оскільки надлишкові об’єми штучних речовин можуть спотворити післяопераційний результат.

  ЧИ ПОТРІБНА ПАЦІЄНТУ ОСОБЛИВА ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ?

  – Необхідно звернути увагу на кілька факторів з власного життя, які можуть бути перепоною самій операції, причиною ускладнень під час та після хірургічного лікування.

  – Якщо людина палить, то залежно від кількості випалених сигарет залежить чи можливо її прооперувати. Систематичне вживання тютюнових культур призводить до підвищеної кровоточивості судин. Це може бути протипоказом або ускладнюючим компонентом під час операції. У випадку наявності цієї шкідливої звички, необхідно заздалегідь (за кілька місяців), відмовитись від паління, або значно зменшити кількість сигарет, що паляться протягом дня.

  – Також з метою зменшення ризиків масивної кровотечі під час операції, рекомендовано за кілька тижнів до процедури відмінити вживання вітамінних препаратів (С, Е), негормональних протизапальних (аспірин, тощо), та гінко гілоби.

  – Рекомендовано здати перелік певних аналізів, затверджених медичним протоколом МОЗ України

   

   

  ЧИ БУДЕ БОЛЯЧЕ, ЯКИЙ БУДЕ НАРКОЗ?

  – Сучасна медицина прикладає максимальних зусиль для зменшення будь-яких больових проявів під час лікування. Під час блефаропластики виконується місцеве знеболення шкіри та легка седація пацієнта (в/в введення речовин, що залишають пацієнта в свідомості, але знімають прояви болю, напруги та переживання)

  ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ?

  – 1,5 – 2 години

  ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ?

  – Після операції пацієнт відпускається додому. Перші 3-4 дні після операції найбільш тривожні та дискомфортні для пацієнта: непокоять післяопераційні набряки, сльозотеча, дискомфорт. Всі ці прояви є нормою після хірургії повік. Щоб загоєння відбулось швидше, видаються чіткі рекомендації щодо препаратів, які необхідно застосовувати після процедури.

  – Протягом тижня не можна користуватись декоративною косметикою

  – Протягом 2-4 тижнів уникати фізичного та психоемоційного напруження

  – Протягом місяця не рекомендована сауна/лазня/спортзал

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.