Записатися на прийом *Обов'язкові поля
  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Мартиненко Анатолій

  worker
  Мартиненко Анатолій Борисович головний лікар медичного центру «КЛІНІКА ЗІР», лікар-офтальмолог вищої категорії.

  Спеціалізація: Мікрохірургія

  Основний напрямок:

  • - Факоемульсифікація катаракти з імплантацією гнучких штучних кришталиків (в т.ч. преміум класу). Анатолій Борисович належить до когорти найдосвідченіших мікрохірургів України, що займаються видаленням катаракти.
  • Він виконав більше 25 тис. операцій по видаленню катаракти з заміною на штучний кришталик.
  • - YAG-лазерне видалення вторинної катаракти
  • - Імплантація антиглаукомного клапану EX-PRESS
  • - Антиглаукомні операції (НГСЕ, СТЕ)
  • - Субтенонове та ендовітреальне введення лікувальних препаратів (гормони, антибіотики, анти-VEGF фактори)
  • - Пластичні операції на слизовій ока та ділянці навколо очей.

  Досвід роботи: 25 років

  • У 1995 році закінчив Тернопільський медичний інститут, спеціальність: лікувальна справа.
  • З 1997 по 2011 рр - лікар офтальмолог центру мікрохірургії ока Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського
  • З 2011 по 2018 рр - засновник і головний лікар медичного центру ПП «Клініка Зір»
  • З 2018 р - головний лікар медичного центру ТОВ «КЛІНІКА ЗІР» провідний офтальмохірург Анатолій Мартиненко

  У 2000 році одним із перших в Україні розпочав видалення катаракти на рівні сучасних світових стандартів із застосуванням методу ультразвукової факоемульсифікації.

  Віртуозно володіє навичками роботи зі всім сучасним обладнанням, представленим в Україні такими компаніями, як Bausch&Lomb Millennium, Stellaris; Alcon Infiniti, Legacy, Laureate, Accurus; AMO Compact та Ortley. Постійний учасник регіональних та зарубіжних конференцій, симпозіумів, з’їздів офтальмологів.

  Співшукач наукового ступеню кандидата медичних наук на базі ХМАПО.

  Автор двох патентів на корисні моделі та понад 10 раціоналізаторських пропозицій в офтальмології. Автор ряду статей та наукових доповідей («Філатовські читання», Одеса – 2009; «Сучасні методи діагностики та лікування в офтальмології», Харків – 2008; «Український медичний альманах» Том 10 № 6, Луганськ – 2007; «Офтальмологічний журнал» № 6 Одеса- 2007; Всеукраїнська наукова конференція «Фармакотерапія в офтальмології», Харків – 2007).

  З 2005 р є дійсним членом Європейської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів (European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS)) та щорічно відвідує її зібрання.

  В 2006 р презентував свою хірургічну техніку в режимі реального часу під час конференції Bausch&Lomb «Жива хірургія» за участі кращих мікрохірургів України та зарубіжних фахівців.

  З 2010 р є дійсним членом та регулярно бере участь у зібраннях Американської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів (American Society of Cataract and Refractive Surgeons (ASCRS)).

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.