Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  “Темні мушки” літають перед очима!

  Саме з такою скаргою часто звертаються пацієнти до лікаря-окуліста різної вікової категорії. Більшість налякані, хочуть зрозуміти причину та позбутися їх.

  Причина – часткове помутніння середовища в середині очного яблука. Око не пусте, а заповнене гелеподібною речовиною – так зване “скловидне тіло”. В молодому віці скловидне тіло прозоре і безперешкодно пропускає світло в середину ока до світлочутливих клітин. З часом відбуваються природне зменшення та поява ділянок неоднорідності, що викликає в місцях неоднорідності невірне заломлення світла та появу “мушок”, “плаваючих точок”.

  Пацієнти часто звертають увагу на них, коли дивляться на світлий фон – зимові засніжені пейзажі, або літню морську далечінь.

  Вище описані зміни в більшості випадків – безпечні та природні, вони не несуть загрози втрати зору.

  Темні мушки

  Але зазначимо, що у частини пацієнтів, що страждають підвищеним артеріальним тиском, атеросклерозом, або розладами біохімічного складу крові “плаваючі мушки” можуть бути ознакою часткового крововиливу в порожнину ока, що може призвести до серйозного погіршення зорових функцій.

  В умовах сучасного офтальмологічного центру, досвідчений лікар окуліст має можливість скористатися додатковою діагностичною апаратурою – УЗД, комп’ютерною томографією ока, оглянути око за допомою спеціальних лінз, вірно виставити діагноз та розпочати лікування!

  4.9/5 - (65 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.