Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Лікування відшарування сітківки в Рівне

  Зір є найважливішим з органів почуттів для людини. Порушення функцій зору призводить до зниження якості життя та інвалідності. Одним з найважчих патологій зорового аналізатора є відшарування сітківки – шару, в якому розташовані сприймаючі зображення структури.

  Що таке – відшарування сітківки?

  На внутрішній поверхні очного яблука розташована оболонка, що складається з фоторецепторних клітин. Вони сприймають видиму частину спектра світла і перетворюють її в нервові імпульси. Також в структурах сітківки відбувається первинний аналіз нервових імпульсів.

  В результаті впливу патогенних факторів цей шар може відокремитися від підлягаючої судинної оболонки. Позбавлені харчування чутливі клітини гинуть, що призводить до погіршення і повної втрати зору. У групі ризику знаходяться люди:

  • з порушенням гостроти зору – короткозорість або далекозорість;
  • жінки під час вагітності;
  • вікові групи – люди середнього та старшого віку;
  • мають спадкову схильність;
  • з аномаліями будови очного яблука.

  Під дією різних патогенних факторів сітківка стоншується, розривається. При порушенні стану склоподібного тіла відбувається витікання внутрішньоочної рідини під сітчастий шар і його відшарування від судинної оболонки.

  При прогресуванні патології порушення зору є незворотнім і веде до повної сліпоти. Тому важливо регулярно проходити обстеження, особливо людям, що входять до групи ризику.

  Методи діагностики

  Своєчасне виявлення патології дозволяє загальмувати процес відшарування і запобігти дегенерацію сітківки. Для цього потрібно вибрати клініку, в якій є сучасний діагностичний центр. У Житомирі розташовується офтальмологічна клініка «Зір». Вона обладнана новітньою діагностичною апаратурою від провідних світових і вітчизняних виробників.

  Клініка відома далеко за межами міста і області. У неї направляються пацієнти з різних куточків України. У розташованому поруч Рівне офтальмологічна клініка користується заслуженою популярністю. Протягом 7 років тут проходять лікування пацієнти з патологіями зору.

  Лікування відшарування сітківки в Рівне включає різні методи діагностики:

  • ОКТ – оптичне когерентне томографічне дослідження сітківки дозволяє оцінити її структуру на тканинному рівні;
  • периметрия – оцінка полів зору;
  • фотореєстрація очного дна;
  • флюоресцентна ангіографія – дослідження судин кровоносної системи ока.

  Апаратура дозволяє записати, зберегти цифрове зображення сітківки і створити індивідуальний архів, який використовується в моніторингу (спостереженні) стану і результатів лікування.

  Для встановлення точного діагнозу важлива не тільки наявність сучасного обладнання, а й фахівців високого класу, які вміють ним користуватися і можуть аналізувати результати досліджень. У клініці працюють лікарі різних спеціальностей, що володіють великим практичним досвідом і професійними знаннями. Проведена в клініці діагностика – гарантія точності, об’єктивності, інформативності. На підставі отриманих результатів лікарі розробляють індивідуальну тактику і стратегію лікування відшарування сітківки.

  Лікування відшарування сітківки в Рівне

  Методи лікування

  Лікування відшарування сітківки в Рівне проводиться оперативними методами. Найефективнішим є метод лазерної коагуляції. Він проводиться в кілька етапів і має незаперечні переваги:

  • зміцнення сітківки відбувається без розтину очного яблука і контактування з ним в процесі операції;
  • лікування відбувається безболісно і безкровно в амбулаторних умовах;
  • вплив не вимагає загальної анестезії;
  • відновний період мінімальний – весь процес займає всього 1 день;
  • відсутній ризик вторинного інфікування і розвитку післяопераційних ускладнень.

  Лазер також використовується для зміцнення потоншавших ділянок сітківки і усунення мікророзривів, що є ефективною профілактикою відшарування сітківки.

  Вартість послуг

  Лікування відшарування сітківки в клініці «Зір» володіє ще однією перевагою – його вартість істотно нижче, ніж в столичних чи закордонних клініках. При високому європейському рівні, що надаються ціна лікування істотно нижче, завдяки гнучкій системі знижок і застосуванню індивідуального підходу в розрахунках оплати.

  Дізнатися, скільки буде коштувати лікування та діагностика, можна у диспетчера, з розміщеного на сайті клініки прейскуранта або за допомогою онлайн-калькулятора. На сайті розміщена актуальна інформація про акції та знижки. Сьогодні вже необов’язково їхати в клініку, щоб записатися на прийом. Можна оформити заявку дистанційно – варто лише заповнити на сайті спеціальну форму або зателефонувати за наведеними тут номерами телефонів.

  4.9/5 - (64 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.