Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Лікування КАТАРАКТИ за 1 ДЕНЬ!

  Сучасна офтальмологічна клініка, досвідчений та професійний хірург, повний спектр діагностичного обладнання, чуйний персонал – все це запорука успішного лікування та ЗДОРОВ’Я Ваших очей!

  Через зір людина сприймає близько 70% інформації про навколишній світ. І ризик повної його втрати може неабияк налякати.

  КАТАРАКТА – це помутніння природньої лінзи-кришталика в оці, що перешкоджає проходженню світла вглиб, до світлочутливих нервових клітин. Людина починає бачити «крізь туман», який нажаль не зникає, а лише густішає. Пацієнт з катарактою поступово втрачає працездатність, не може виконувати щоденні звичні справи, стає тягарем для себе та своїх близьких.

  Нажаль, повністю вилікувати катаракту можливо лише ХІРУРГІЧНИМ шляхом.

  Лікування КАТАРАКТИ

  Слово «ОПЕРАЦІЯ» в кабінеті лікаря змушує хворого та його рідних пережити великий стрес. Адже ми в уяві відразу малюємо картини довгих черг у поліклініці та стаціонарі, багатоденного перебування в палаті лікарні, байдужий персонал, незрозумілий результат. Родичі хворого вимушені виділяти близько тижня особистого часу та безліч зусиль, щоб повернути зір дорогій людині.

  Але необхідно знати, що сучасні спеціалізовані очні центри позбавляють від катаракти за 1 ДЕНЬ!

  Хворому та його близьким необхідно виділити лише 1 ДЕНЬ, щоб пройти повний цикл лікування: оформлення у заклад, повна діагностика, огляд анестезіологом, консультація хірурга, сама операція та успішний результат – ОДУЖАННЯ!

  «КЛІНІКА ЗІР» пропонує жителям Рівного та області успішне лікування КАТАРАКТИ та ряду інших очних патологій – глаукоми, відшарування сітківки, діабетичного ураження зору.

  Головний лікар МАРТИНЕНКО АНАТОЛІЙ БОРИСОВИЧ сумісно з командою столичних професіоналів багато років поспіль повертає зір пацієнтам з найскладнішими випадками!

  Кваліфікація та ім’я наших хірургів дозволяє надавати якісну допомогу всім пацієнтам.

  Доступність цінової політики та досвід наших фахівців варті подорожі у чудове місто Житомир.

  Ми приймаємо всіх пацієнтів!

  Наші контакти: «КЛІНІКА ЗІР» Анатолія Мартиненко

  м. Житомир, вул. Кібальчича (р-н Польова) 2/4, корпус «Б»

  тел. +38(094) 141 03 02

  тел. +38(067) 412 22 99

  klinicazir.com.ua

  4.9/5 - (70 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.