Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Лікування катаракти в Рівне

  Кількість людей, які втрачають зір через катаракти, щорічно зростає. За минулий рік в офтальмологічних центрах України було проведено на 1% більше операцій, ніж в позаминулому. З них 80% склали операції з видалення катаракти.

  Що таке – катаракта?

  Катаракта – це необоротне помутніння кришталика ока, збиральної лінзи, що направляє промені світла на чутливі клітини сітківки. При зміні прозорості цієї лінзи спостерігаються різні ступені розладу зору, аж до повної його втрати. Причиною патології є денатурація («згортання») білка кришталика, яку викликають різні фактори:

  • вікові дегенеративні зміни (після 40 років від катаракти страждає кожен 6 чоловік);
  • патогенні фактори зовнішнього середовища і професійні шкідливості;
  • прийом деяких медикаментів;
  • системні захворювання, наприклад, цукровий діабет;
  • травми і операції на очному яблуці;
  • офтальмологічні захворювання;
  • вроджені і спадкові патології.

  Катаракта, в залежності від виду, може дозрівати стрімко або повільно. Поступове помутніння кришталика займає кілька років. Єдиним доступним сьогодні методом лікування є оперативне втручання.

  Переваги лікування

  Офтальмологічна клініка «Зір» спеціалізується на лікуванні патології очей. Клініка розташована в Житомирі, але сюди приїжджають пацієнти з різних міст і областей України. Особливо часто звертаються пацієнти з розташованого поруч Рівне. Лікування катаракти в Рівне можливе через:

  • зручне розташування клініки – сюди можна дістатися будь-яким видом транспорту протягом декількох годин;
  • високого рівня наданої допомоги, порівнянного з найкращими столичними і європейськими офтальмологічними клініками;
  • доступних більшості українців цін.

  Сьогодні можна не їхати до Києва чи Одеси, лікування катаракти в Рівне не менш ефективно, так як клініка:

  • обладнана кращою діагностичною та хірургічною апаратурою;
  • використовує передові методи лікування.

  Все це дозволяє проводити заміну кришталика на будь-якій стадії зрілості катаракти, скоротити тривалість операції, отримати відновлення гостроти зору відразу після проведення втручання, скоротити період реабілітації – пацієнт залишає клініку на наступну добу, уникнути післяопераційних ускладнень. Використовувані інноваційні методики також гарантують не тільки зупинку прогресування патології, але і максимально повертають зір.

  Тисячі успішних операцій з видалення катаракти, проведених досвідченими і висококваліфікованими фахівцями клініки, підтверджують ефективність використовуваних методів і величезний досвід в проведенні високоточних мікро-впливів. У клініці немає обмежень за віком. Успішні операції заміни кришталика проводяться як у зовсім маленьких дітей, так і в основній віковій групі – 70-80 років. Але в практиці мікрохірургів клініки були пацієнти до 90 і старше.

  Лікування катаракти в Рівне

  Як вибрати клініку?

  Сучасна медицина досягла таких висот, що мікрохірургічні офтальмологічні втручання безпечні, малотравматичні і не вимагають тривалого відновлення функції органу зору. Але успіх операції багато в чому залежить від досвіду і кваліфікації хірурга. Його вміння користуватися технічними новинками, знання і володіння сучасними методиками є гарантією успішної операції і 100% відновлення зору.

  Правильно вибрати клініку допоможе інформація про послуги, персонал, обладнання. Для того щоб зробити цю інформацію доступною всім, хто потребує, клініка «Зір» створила власний сайт. Додаткову інформацію можна отримати у диспетчерів центру, зателефонувавши за телефонами.

  Для того щоб записатися на прийом до лікаря, не обов’язково особиста присутність. Досить залишити заявку на сайті, заповнивши бланк. Зважений підхід до вибору клініки – гарантія успішного лікування.

  Вартість

  У клініці вартість факоемульсифікації нижче, ніж у багатьох офтальмологічних центрів і клінік в Україні. На сайті розміщено прайс-лист із зазначенням послуг і цін, перелік бюджетних лінз і штучних кришталиків преміум-класу. На консультації лікар обговорює з пацієнтом всі переваги того чи іншого методу, витратних матеріалів, а головне – лінз. Є онлайн-калькулятор, що дозволяє розрахувати індивідуальну вартість послуг – лікування і діагностики.

  Щоб зробити медичну допомогу доступною максимальній кількості нужденних, в клініці діє гнучка система знижок. Про них також є повна інформація на сайті. У клініці індивідуальний підхід застосовують як в лікуванні, так і формі оплати за надані послуги. Доступні ціни не впливають на якість. Основна перевага клініки це європейська якість за цілком прийнятну ціну.

  4.9/5 - (67 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.