Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Лікування катаракти

  Від чого залежить успіх ?!

  Катаракта – досить поширене захворювання очей у людей похилого і старечого віку. Пов’язано з помутнінням природної лінзи в оці людини – кришталиком, внаслідок помутнінь світло не може безперешкодно пройти всередину очі і потрапити на нервові клітини, які формують зображення.

  З багатьох джерел пацієнти знають, що на сьогоднішньому етапі розвитку медицини, катаракта – не вирок і її можна швидко вилікувати за допомогою операційного втручання. Операція швидка, безболісна і безкровна. Згідно зі статистикою – понад 80% пацієнтів з катарактою після операції повністю повертають свій зір і одужують. Проте серед людей часто можна почути історії про те, як оперували знайомих або родичів і дослівно «нічого не вийшло», «засліпили» і подібні коментарі.

  Так що ж все-таки впливає на успіх лікування катаракти і гостроту зору після операції?

  Як не дивно, досить багато факторів. Частина з них залежить безпосередньо від пацієнта, частина від доктора та клініки, а частина від збігу обставин.

  Що корисного може зробити для своїх очей з катарактою сам пацієнт?

  Не затягувати з хірургічним лікуванням! Методика операції така, що чим більш рання стадія хвороби, тим технічно легше позбавити очі від катаракти. Початкові катаракти м’які по своїй консистенції і легко оперуються. Задавнені і зрілі катаракти стають твердими, як камінчики. Такі помутніння значно важче вичистити, операція проходить довше, різко підвищується ризик ускладнень як під час операції так і після неї.

  Чітко дотримуватися післяопераційного режиму зорових і фізичних навантажень, а також схеми закапування крапель в період після лікування.

  Лікування катаракти

  Що залежить від клініки і від доктора?

  Якісне обстеження та формування повного діагнозу. Часто буває так, що в оці людини є не одна хвороба, а кілька захворювань одночасно. І кожне захворювання відбирає свій відсоток зору. Поширена помилка думати, що прооперувавши катаракту можливо вилікуватися заодно і від інших патологій ока – глаукоми, ушкодження сітківки або зорового нерва, наприклад. На жаль – це не так. Оперуючи катаракту доктор видаляє лише її, а інші хвороби залишаються і потребують подальшого лікування.

  Висока кваліфікація лікаря, що виконує вибір кришталика і вимір ока. Від цього доктора залежить наскільки правильно буде зроблено розрахунок і підбір необхідної оптики, на скільки чітко пацієнт буде бачити після операції. Саме цей фахівець обговорює моделі і відмінності штучних кришталиків, вибирає найбільш підходящий для кожного конкретного хворого.

  Професіоналізм і досвідченість хірурга. Його стаж роботи, кількість виконаних операцій по заміні кришталиків сучасною методикою визначають високий рівень кваліфікації лікаря. Це як «наліт годин» в авіації. Хто багато літає – той першокласний і надійний льотчик. Просту початкову катаракту можуть прооперувати багато фахівців, а ось прооперувати без ускладнень катаракту складну, зрілу – можуть одиниці. На жаль в нашій країні більше половини пацієнтів з катарактою мають вже зрілу або близьку до неї стадію, а також ускладнені види катаракти. Ось і думайте, до якого лікаря потрібно потрапити в руки? Вірно! До доктора з «золотими» руками.

  Сучасне надійне обладнання. Кращі очні клініки України завжди прагнуть до володіння хорошою і якісною апаратурою. Апаратурою, світових лідерів із залізною репутацією, яка не дає збій в найвідповідальніший момент; апаратурою, якою доктор віртуозно володіє і довіряє.

  Успіх лікування катаракти залежить від щільного спільного співробітництва між пацієнтом, лікарем і лікувальним закладом. Вибирайте ліцензовані клініки, досвідчених докторів і сучасну діагностику!

  4.9/5 - (65 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.