Записатися на прийом *Обов'язкові поля
alt

м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

Послуги

Лікування глаукоми в Рівне

Глаукома – це збірне поняття, яке включає в себе групу патологій, що призводять до дегенеративних порушень тканин зорового нерва і втрати зору. При всій тяжкості захворювання воно піддається лікуванню при своєчасному виявленні.

Види і причини глаукоми

Основною причиною патології є порушення циркуляції внутрішньоочної рідини, підвищення тиску в очному яблуці і пошкодження нервової тканини в результаті механічного здавлювання. Розрізняють декілька видів глаукоми:

 • вроджена – виявляється в дитячому віці і обумовлена спадковими патологіями або порушенням внутрішньоутробного розвитку;
 • первинна – викликана змінами і захворюваннями тканин і структур ока;
 • вторинна – при ній загибель нерва викликають причини, не пов’язані безпосередньо з органом зору (системні патології, підвищений артеріальний тиск).

Також розрізняють наступні форми патології:

 • відкритокутову – зустрічається в 90% випадків і виникає при поступовому порушенні відтоку рідини всередині ока. Але при цьому радужко-рогівковий кут відкритий;
 • закритокутову – кут відтоку вологи блокується виступаючою радужкою.

Небезпека даної патології полягає в тому, що найчастіше вона протікає безсимптомно. Підвищення очного тиску відбувається занадто повільно або, навпаки, стрімко. Медикаментозна терапія ефективна лише на початкових стадіях патології. При атрофії нервових волокон і стійкому порушенні відтоку внутрішньоочної рідини призначають оперативне втручання.

Лікувальні методики в клініці

Клініка «Зір» обладнана сучасною апаратурою, що дозволяє швидко і об’єктивно оцінити стан очного аналізатора, отримати повну інформацію про зоровій системі і розробити грамотну терапевтичну стратегію. Розташована клініка в Житомирі, але пацієнтами її є жителі і сусідніх областей України, в тому числі Рівненської. Лікування глаукоми в Рівне відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки.

У клініці глаукому лікують за допомогою консервативних і хірургічних методик. З цією метою проводиться:

 • медикаментозне лікування, яке дозволяє знизити очний тиск;
 • лазеротерапія (лазерна трабекулектомія, поверхнева склеректомія) – за допомогою спеціальної лазерної установки усувається закупорка дренажної системи;
 • хірургічне вплив (каналопластика, трабекулектомія), що дозволяє створити новий шлях відтоку водянистої вологи і нормалізувати тиск.

Сучасні методи лікування ефективні при наявності новітньої апаратури, застосування інноваційних методів і висококласних фахівців.

Лікування глаукоми в Рівне

Переваги клініки «Зір»

Зір – один з найважливіших аналізаторів і його лікування слід довіряти тільки кращим фахівцям-офтальмологам в кращій клініці. Офтальмологічна клініка «Зір» – медичний заклад європейського зразка. Незважаючи на віддаленість від центру країни, вона не поступається столичним клінікам по:

 • наявності сучасного діагностичного та лікувального обладнання від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників;
 • впровадженню і застосуванню прогресивних методів лікування;
 • професійному рівню фахівців.

Всі фахівці постійно вдосконалюють професійні навички, володіють суміжними спеціальностями, діляться з колегами досвідом роботи. Високий професійний рівень фахівців клініки зумовив її популярність. У клініці застосовуються безкровні методи лазеротерапії. Сучасні методики оперативного лікування, що знижує ризики виникнення післяопераційних ускладнень, дозволяє відновити гостроту зору і скоротити реабілітаційний період.

Послуги і вартість

Клініка «Зір» для зручності пацієнтів створила власний сайт, на якому розміщена повна інформація про надані види послуг, види офтальмологічних патологій, які лікують у клініці, і методах лікування. Володіння інформацією дозволить пацієнтам вибрати кращу клініку, яка гарантує ефективне лікування, відсутність рецидиву і ризиків ускладнень.

Цілодобово на сайті працює служба диспетчерів, які можуть роз’яснити незрозумілі моменти, дати рекомендації, розповісти про правила вступу до клініки. Також є прайс-лист із зазначенням цін на різні види діагностики та лікування. Спеціальний калькулятор дозволить розрахувати індивідуальну вартість операції і діагностики.

Лікування в хорошій клініці коштує не дешево, але в офтальмологічному центрі застосовуються різні системи знижок, що дозволяють істотно заощадити. В результаті вартість лікування стає доступною більшій кількості нужденних. Лікування глаукоми в Рівне коштує дешевше, ніж в столиці, без зниження якості послуг, що надаються.

Наші Фахівці