Записатися на прийом

  *Обов'язкові поля


  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  «Клініка Зір» у Житомирі провела конференцію з питань сучасного лікування захворювань зору.

  Багато років поспіль на ланах Житомирщини сучасний офтальмологічний центр «Клініка Зір» займається не лише лікувальною роботою але й серйозною просвітньою діяльністю серед колег-офтальмологів.

  Керівництво клініки в особі провідного офтальмохірурга Анатолія Мартиненко щоразу запрошує відомих та кваліфікованих доповідачів – професорів, доцентів, ведучих спеціалістів галузі на державному рівні. Готує цікаві та змістовні доповіді, що допомагає окулістам нашої області бути проінформованими і застосовувати актуальні медичні знання в своїй щоденній практиці.

  Декілька десятків офтальмологів зібралися 3-го листопада у конференц-холі готелю «Рейнкарц», де мала місце конференція щодо проблем з офтальмології. Провідні спеціалісти ділилися з колегами своїм досвідом роботи, методами діагностики та лікування проблем із зором.

  «Клініка Зір» у Житомирі провела конференцію

  Зі вступним словом перед колегами виступив головний лікар спеціалізованого медичного центру «Клініка Зір» Анатолій Мартиненко.

  «Я дякую всім, хто сьогодні завітав на наш захід. Хочу наголосити на тому, що ми часто намагаємося проводити подібні заходи для лікарів та долучати до них фахівців, які спеціалізуються на різноманітних проблемах пов’язаними із зором», – сказав Анатолій Мартиненко.

  Конференція з питань сучасного лікування захворювань зору

  Цього разу лікарі Житомирщини мали можливість прослухати про сучасні тенденції лікування пацієнтів з пухлинами навколоочної ділянки. Перед колегами виступила лікар-офтальмолог вищої категорії, доктор медичних наук, доцент кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. Богомольця Оксана Петренко. Доповідач висвітлила актуальність проблеми – нажаль, око та навколоочна ділянка не виключення і також можуть вражатися пухлинами як доброякісного так і злоякісного характеру.  В доповіді прозвучали чіткі рекомендації як вчасно розпізнати проблему, об’єм оперативного втручання, лабораторне дослідження та подальше спостереження пацієнта. Оксана Петренко продемонструвала відео та фото фіксацію віртуозної косметичної хірургії, що безумовно захопили всіх глядачів своєю професійністю.

  Конференція з питань сучасного лікування захворювань зору

  На конференцію з лікарями-офтальмологами до Житомира завітав і провідний лазерний хірург Печерського центру зору м. Київ Станіслав Саксонов.

  Станіслав Саксонов, по праву вважається одним із найдосвідченіших лазерних хірургів України. Вже з цього року у пацієнтів нашої області є можливість отримати консультацію фахівця, не перетинаючи кордони регіону. Лікар щомісячно проводить консультації та лікування на базі оновленого центру «Клініка Зір» на Польовій.

  Конференція з питань сучасного лікування захворювань зору

  Лазерний хірург висвітлив сучасні тенденції в лікуванні такої небезпечної хвороби як глаукома. Нажаль дана патологія хронічна та невиліковна. Цю патологію можливо призупинити та адекватно контролювати. При не своєчасній або не повній допомозі пацієнта очікує сліпота. Тому лікарям так важливо розуміти та застосовувати весь арсенал боротьби з недугом.

  На сьогодні в усьому світі пацієнтам з глаукомою пропонують не лише крапельні чи об’ємні хірургічні методики лікування, а й широко застосовують лазерне лікування. Станіслав Саксонов доповів про суть процедур, обладнання та результати лазерного лікування глаукоми, яке можна в тому числі отримати і на базі «Клініки Зір» у Житомирі.

  Конференція з питань сучасного лікування захворювань зору

  На ряду зі столичними доповідачами досвідом своєї роботи поділились місцеві лікарі, зокрема завідуюча ендокринологічним відділенням обласної Житомирської лікарні – Стаховська Вікторія Павлівна зорієнтувала офтальмологів про основні аспекти суміжної патології – ураження органу зору при цукровому діабеті. Адже цю проблему лікарі мають вирішувати сумісно зі своїми колегами-ендокринологами, розуміти та допомагати один одному заради мети збереження зору пацієнта.

  Лазерний хірург «Клініки Зір» Андрій Хахула висвітлив власні практичні надбання успішного багаторічного досвіду роботи застосування лазерних методів лікування очних захворювань.

  Конференція з питань сучасного лікування захворювань зору

  Якщо у вас є проблеми із зором, або біля очей ви помітили незвичні новоутворення у спеціалізованому медичному центрі «Клініка Зір провідного офтальмохірурга Анатолія Мартиненка» фахівці готові надати вам медичну консультацію та лікування. Адреса у Житомирі: вулиця Кибальчича 2, корпус Б.

  Довідки можна отримати за телефоном: 0674122299, 0941410302

  Читайте більше про Клініку Зір на сайті: klinicazir.com.ua

  4.9/5 - (64 votes)

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.