Записатися на прийом *Обов'язкові поля
alt

м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

Послуги

Клініка “Зір” допомагає ЗСУ та мирним мешканцям

🇺🇦Слава Україні!🇺🇦

Великі випробування спіткали нашу рідну землю. Життя має перемогти війну. Цінності мають перемогти війну. Наш головний лікар, Мартиненко Анатолій та його помічники працюють задля нашої з
вами перемоги і з вірою у щасливе майбутнє незалежної України!

Хочемо відзвітувати:

оскільки, ми прийняли рішення відновити роботу нашої клініки та продовжувати робити те, що вміємо найкраще – лікувати та повертати людям можливість бачити світ.
За менше ніж мiсяць, наша команда в першу чергу спрямувала свої зусилля, на допомогу бійцям спеціальних підрозділів ДШВ, ГУР МО та ССО, а також простим людям які знаходились в прифронтовій зоні та вимушено переміщеним особам з зони бойових дій на території Житомирської області.


Допомога для армійців включала в себе автомобілі, бронижелети, спальники, каремати, павербанки, засоби гігієни та інші корисні речі. Бійці особисто отримали усе необхідне та вирішили увіковічнити такий момент.

Для цивільного населення допомога надходила у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, води, дитячого харчування, памперсів тощо.
Наш власний автопарк клініки та співробітники з перших днів війни зайнялися волонтерською діяльністю з перевезення гуманітарних вантажів та евакуація людей та їх майна у безпечні місця.

Вдячні вам, нашим пацієнтам, за підтримку, адже кожен пацієнт, який звертається в клініку та отримає платну допомогу – допомагає нашим ЗСУ, оскільки значний відсоток зароблених коштів відразу конвертується у необхідні речі для наших захисників та подальшої ПЕРЕМОГИ.

Наша команда не планує на цьому зупинятися і кожний візит наших пацієнтів буде використано на закупівлю обладнання, одягу та спецавтотранспорту для Збройних Сил України. Оскільки, сьогодні – це лише маленька частинка для великої справи!

Пам’ятаємо, що разом – ми сильніші.

Все буде Україна!💙💛

Наші Фахівці