Записатися на прийом *Обов'язкові поля
  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  Клініка “Зір” допомагає ЗСУ та мирним мешканцям

  ??Слава Україні!??

  Великі випробування спіткали нашу рідну землю. Життя має перемогти війну. Цінності мають перемогти війну. Наш головний лікар, Мартиненко Анатолій та його помічники працюють задля нашої з
  вами перемоги і з вірою у щасливе майбутнє незалежної України!

  Хочемо відзвітувати:

  оскільки, ми прийняли рішення відновити роботу нашої клініки та продовжувати робити те, що вміємо найкраще – лікувати та повертати людям можливість бачити світ.
  За менше ніж мiсяць, наша команда в першу чергу спрямувала свої зусилля, на допомогу бійцям спеціальних підрозділів ДШВ, ГУР МО та ССО, а також простим людям які знаходились в прифронтовій зоні та вимушено переміщеним особам з зони бойових дій на території Житомирської області.


  Допомога для армійців включала в себе автомобілі, бронижелети, спальники, каремати, павербанки, засоби гігієни та інші корисні речі. Бійці особисто отримали усе необхідне та вирішили увіковічнити такий момент.

  Для цивільного населення допомога надходила у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів гігієни, води, дитячого харчування, памперсів тощо.
  Наш власний автопарк клініки та співробітники з перших днів війни зайнялися волонтерською діяльністю з перевезення гуманітарних вантажів та евакуація людей та їх майна у безпечні місця.

  Вдячні вам, нашим пацієнтам, за підтримку, адже кожен пацієнт, який звертається в клініку та отримає платну допомогу – допомагає нашим ЗСУ, оскільки значний відсоток зароблених коштів відразу конвертується у необхідні речі для наших захисників та подальшої ПЕРЕМОГИ.

  Наша команда не планує на цьому зупинятися і кожний візит наших пацієнтів буде використано на закупівлю обладнання, одягу та спецавтотранспорту для Збройних Сил України. Оскільки, сьогодні – це лише маленька частинка для великої справи!

  Пам’ятаємо, що разом – ми сильніші.

  Все буде Україна!??

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.