Записатися на прийом *Обов'язкові поля
  alt

  м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

  Послуги

  «КЛІНІКА ЗІР» Анатолія Мартиненко ПРАЦЮЄ!

  Чи має право в умовах карантину пацієнт не втратити зір?! МАЄ!!!

  Головний лікар медичного центру та провідний хірург Анатолій Мартиненко відновив ХІРУРГІЧНЕ лікування, а також прийом пацієнтів з невідкладними станами та тяжкими запущеними стадіями хвороб ока.

  «- Наразі склалась дуже напружена ситуація, в державі введено карантинні заходи. Це вірний та відповідальний крок, але залишається багато хворих, які можуть за цей період ізоляції невідворотно втратити зір та інвалідизуватись. Приватна ланка медицини може і зобов’язана взяти на себе обслуговування таких пацієнтів. Саме тому прийнято рішення поновити оперативну діяльність та продовжувати прийом хворих з дотриманням посиленого протиепідемічного режиму у закладі» – говорить керівник клініки.

  Особливість медичного центру «КЛІНІКА ЗІР» – хірургія ока за 1 день, а фактично за 1-2 год перебування в центрі.

  Пацієнти на огляди та оперативне лікування записуються з часовим інтервалом; в зонах очікування дотримується дистанція 1,5-2 м; працівники забезпечені засобами індивідуального захисту; проводиться додаткова дезінфекція поверхонь та повітря.

  Анатолій Мартиненко зауважує:

  «- Ми перейняли досвід наших німецьких та американських колег, які навіть в умовах карантину продовжують надавати спеціалізовану допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Всі рекомендації по уникненню зараженням коронавірусною інфекцією застосовані на базі нашої клініки. В нас велике приміщення, професійний колектив та є фінансова можливість максимально захистити як співробітників, так і пацієнтів»

  Такі хвороби як катаракта, глаукома, відшарування сітківки, діабетичне ураження ока – успішно лікуються при вчасному зверненні до команди професіоналів. «КЛІНІКА ЗІР» готова боротись за Ваш зір навіть в умовах скрути та ризиків.

  Наші Фахівці

  Дякуємо за повідомлення!
  Ми скоро зв'яжемося з Вами.