Записатися на прийом *Обов'язкові поля
alt

м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

Послуги

Про клініку

КЛІНІКА ЗІР Анатолія Мартиненко

«КЛІНІКА ЗІР» – Ми йдемо в ногу з часом!

Анатолій Мартиненко, один з найдосвідченіших мікрохірургів України, очолив новий сучасний вузькоспеціалізований медичний центр, що надає широкий спектр послуг пацієнтам із захворюваннями очей.

Наші переваги:

 • Багаторічний досвід роботи;
 • Сучасне обладнання від закордонних виробників;
 • Одні з кращих професіоналів у сфері офтальмології.

Основна спеціалізація нашого центру:
ЯКІСНА І ШВИДКА ХІРУРГІЧНА ДОПОМОГА пацієнтам із захворюваннями органу зору
Одні з найбільш досвідчених мікрохірургів України!

Якщо Ви втомилися від неякісних медичних послуг, якщо Ви бажаєте належного ставлення до себе і своїх близьких, якщо Ви цінуєте свій час і кошти – колектив медичного центру «КЛІНІКА ЗІР» докладе всіх зусиль, щоб у Ваших очах засвітилася усмішка, а навколишній світ заграв яскравими фарбами!

Цінуємо кожного пацієнта!

Офтальмологічна клініка ЗІР – лікування катаракти, глаукоми, діабетичного ураження очей.
5 (100%) 1голос(ов)
Мартиненко Анатолій Борисович

Що лікуємо

Лікування відшарування сітківки

View more

Лікування глаукоми

View more

Лікування катаракти

View more

Підбір окулярів

View more

Лікування далекозорості (гіперметропія)

View more

Лікування короткозорості (міопія)

View more

Офтальмологічна клініка "Зір"

Структура людського ока надзвичайно складна, а безпосередньо процес зору і візуалізація оточуючого нас світу близька до чарівництва. З можливостями ока не зрівняється жодна в світі фотокамера. Візуально ми отримуємо велику частину інформації про навколишній світ (до 90%). Гарний зір робить наше життя яскравішим, насиченішим і простішим, а також у багатьох випадках допомагає його зберегти.

Але на сьогоднішній день кількість людей, які можуть похвалитися 100% зором, значно зменшується. Багато хто скаржиться на ті чи інші проблеми, пов'язані з хорошим зором і здоров'ям очей. Захворювань очей досить багато, як втім і їх симптомів. Але це не вирок. Багато очних патології успішно піддаються лікуванню, якщо звернутися вчасно, обстежитися на якісному обладнанні і спостерігатися у досвідчених фахівців. Тому ми запрошуємо Вас в сучасний офтальмологічний центр одного з провідних офтальмохірургів Анатолія Мартиненка «КЛІНІКА ЗІР» в Житомирі.

Чим загрожує зволікання в лікуванні очей?

Існують різні прояви проблем з очима у людей. Ви можете відчувати помутніння зору, біль в очах, напругу, наявність начебто стороннього тіла на очному яблуці. Може звузитися кут огляду або чіткість бачення. Очі можуть часто сльозитися ... Все це сигналізує про те, що у вас є проблеми із зором, а це вже досить серйозний привід звернутися до лікаря.

Завдяки своєчасно наданій допомозі кваліфікованого фахівця і грамотному лікуванню Ви зможете відновити зір і добре бачити навіть в похилому віці!

Офтальмологічний центр "КЛІНІКА ЗІР"

Для кожної звичайної людини необхідно знати, що ряд небезпечних очних патологій на початкових стадіях протікає безсимптомно, не викликаючи жодних тривог з приводу стану очей. Саме з цієї причини необхідно проходити так звані профілактичні огляди доктора окуліста. Тільки кваліфікований лікар офтальмолог може вчасно виявити і попередити проблеми із зором.

Медичний центр "КЛІНІКА ЗІР"

"КЛІНІКА ЗІР" є сучасним лікувальним закладом в місті Житомир, де ви маєте можливість за доступними цінами отримати широкий комплекс послуг по збереженню зору і насолоджуватися красою цього світу!

Ще не так давно при серйозних патологіях очей, що б отримати ефективне лікування пацієнтам доводилося звертатися в поодинокі спеціалізовані центри, розташовані дистанційно, нерідко за кордоном, сьогодні ж можна в межах свого або близького регіону обстежитися на сучасному високоточному обладнанні, отримати якісну консультацію, пройти курс консервативного або хірургічного лікування у блискуче зарекомендувавших себе фахівців. Всі ці послуги в повній мірі надає «КЛІНІКА ЗІР» в місті Житомир.

Наш центр терапії та мікрохірургії ока протягом багатьох років видаляє катаракту сучасною ультразвуковою методикою факоемульсифікації, використовуючи лише сертифіковані гнучкі штучні кришталики зарубіжних виробників, в тому числі і преміум категорії для усунення астигматизму, короткозорості та далекозорості. Проводить мікрохірургічні втручання для лікування очей різної складності.

Наші провідні хірурги є дійсними членами асоціації офтальмологів України, що займаються хірургічною практикою; Європейської та Американської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів, вітреоретинального Європейського співтовариства; Європейської асоціації ретінальних фахівців. На рахунку кожного багаторічний досвід роботи, професіоналізм і висока репутація.

Головне завдання центру "КЛІНІКА ЗІР" на чолі з Анатолієм Мартиненком полягає в тому, щоб повернути людині якісний зір і допомогти по-новому поглянути на світ. Для цього ми проводимо діагностику і лікування очей з використанням передового обладнання та методик, задіюючи всі можливості діагностики, лазерної мікрохірургії та інших послуг. Також ми уважно і відповідально ставимося до кожного пацієнта як на етапі консультації, так і під час самого лікування. Реалістично оцінюємо свої можливості в кожному конкретному випадку, не даємо неправдивих прогнозів і забезпечуємо стабільно хороші результати лікування.

Такий підхід, а також професіоналізм і багаторічний досвід діяльності кожного з наших лікарів дозволяє братися навіть за складні порушення тих пацієнтів, яких не змогли вилікувати в інших очних клініках. Робимо, як для себе!

Коли варто звернутися до офтальмолога?

Є різні прояви патологій очей і офтальмологічних хвороб. Радимо негайно звернутися до лікаря, якщо:

 • Ви відчуваєте, ніби в очах є пісок або інше чужорідне тіло;
 • Ви помітили, що обмежилося поле або ширина Вашого зору;
 • У Вас болять або ріжуть очі;
 • Погляд став ніби затуманений;
 • Ви часто бачите перед собою "мушки" або "блискавки" (особливо, якщо очі втомлені);
 • Ваші очі часто червоніють, набрякають, сверблять;
 • Очі часто і рясно сльозяться;
 • У вас сильно випадають вії;
 • Ви погано бачите в сутінках;
 • Ваші очі трохи (або сильно) випнуті;
 • У вас двоїться в очах;
 • Наче пелена перед очима;
 • Ви помітили нетиповість форми і розміру своїх зіниць.

Всі ці симптоми захворювань можуть проявлятися як у дорослих, так і дітей. Будьте уважні, і не нехтуйте своїм зором!

Які хвороби ми лікуємо?

Ми готові допомогти пацієнтам з лікуванням:

 • Катаракти
 • Далекозорості і короткозорості
 • Глаукоми
 • Астигматизму
 • Діабетичної ретинопатії
 • Відшарування сітківки
 • Макулярної дистрофії і т.д.

Також при необхідності допоможемо підібрати лінзи або окуляри.

Як ми можемо допомогти?

Спектр послуг офтальмологічного центру "КЛІНІКА ЗІР" включає:

 • Діагностику.

Проводимо повну VIP-діагностику від рогівки ока до сітківки, що дозволяє точно поставити діагноз і знайти кращий спосіб терапії.

 • Лазерну коагуляцію сітківки.

Допомагає запобігти розвитку відшарування сітківки.

 • Лікування катаракти.

Катаракту можна вилікувати шляхом якісного хірургічного втручання. Проводимо операцію на очах швидко і безпечно.

 • Хірургію глаукоми.

Спеціальний пристрій EX-PRESS - найсучасніший і один з найефективніших способів контролю глаукомной атрофії зорового нерва.

 • Вітреоретинальну хірургію.

Використовуємо всі існуючі сучасні можливості зберегти Ваш зір і відновимо нормальну анатомію ока.

Дозвольте нам подбати про Ваші очі у "КЛІНІЦІ ЗІР"!

Незважаючи на те, що зараз велика частина населення має проблеми із зором (вроджені чи набуті), ми прагнемо знизити цей показник. Команда професійних лікарів-офтальмологів різної спеціальності зробить все можливе, щоб запобігти або вилікувати патології очей. Дізнайтеся докладніше про послуги, що надаються, їх вартості, а також інші питання на нашому сайті або зв'яжіться з менеджером.

І нехай ніщо не завадить вам насолоджуватися красою цього світу!

Більше