Записатися на прийом *Обов'язкові поля
alt

м. Житомир, вул. Кібальчича 2/4, корпус «Б»

Послуги

Підбір окулярів

Якщо ви помітили у себе порушення зору, і тим більше якщо до цього проблем з очима не виникало, не варто бігти в найближчий магазин оптики і купувати там окуляри.

Носіння окулярів для корекції зору - серйозне рішення, яке вимагає відповідального підходу. Для початку, в обов'язковому порядку сходіть до професійного офтальмолога, який точно визначить, в чому проблема, які окуляри вам найкраще підійдуть і чи потрібні вони вам взагалі. Адже далеко не всі проблеми із зором можна скорегувати за допомогою оптики. Навіть якщо зір впав через вікові зміни в організмі, все одно варто проконсультуватися з лікарем. І ось чому.

Ускладнення, пов'язані з неправильним вибором окулярів

Неправильно підібрані окуляри можуть привести до ряду негативних і вельми неприємних наслідків. Тому самовільна покупка оптики "на око" - це нерозумне рішення, яке тягне за собою дискомфорт і проблеми зі здоров'ям. А точно підібрати окуляри без спеціальних знань і попереднього обстеження практично неможливо. Ось і виходить - сходив у магазин оптики, зробив покупку у продавця-консультанта, а потім:

 • Різко падає зір;
 • Болять, печуть, сльозяться очі;
 • Нудить;
 • Болить або паморочиться голова;
 • Підвищується загальна втома, знижується працездатність;
 • Погіршується емоційний стан, людина стає нервовою і дратівливою;
 • Проявляється алергія на низькоякісну оправу.

Якщо ви носите окуляри (навіть підібрані окулістом), але помічаєте якісь із цих ознак, негайно зверніться до офтальмолога медичного центру "КЛІНІКА ЗІР".

Після всіх перевірок і аналізу комп'ютерної діагностики офтальмолог випише рецепт на окуляри із зазначенням:

 • Відстані між зіницями;
 • Типу лінз (сферичних або циліндричних) і їх сили;
 • Причини, по якій пацієнт потребує в окулярах.

Чому варто звернутися за підбором окулярів в медцентр "КЛІНІКА ЗІР"?

 1. Ми спеціалізуємося саме на офтальмології. Повертати людям зір - наша спеціалізація і наше бажання. Це означає, що у нас працюють дійсно хороші лікарі з багаторічним стажем, а також використовується сучасне обладнання. Все це значно підвищує якість надаваних нами послуг, в порівнянні з іншими клініками.
 2. Ви будете впевнені не тільки в тому, що вам якісно і точно підберуть оптику, але і переконаєтесь, що немає інших очних патологій, які можуть привести до серйозного погіршення або навіть втрати зору і вимагають грамотного лікування.

Записатися на прийом до лікаря можна за вказаними на сайті телефонами. Бережіть себе.

Крок 1

Перший етап - діагностика зору

Перше, що повинен зробити хороший лікар-офтальмолог перед тим, як почати підбирати пацієнтові окуляри - це провести обстеження очей. І не просто перевірити зір за допомогою таблиці з буквами, а з використанням сучасного обладнання, які дозволяють визначити гостроту зору, наявність суміжних патологій, досліджувати внутрішню структуру очного яблука, точно поставити діагноз і призначити відповідне лікування.

 

Крок 2

Комп'ютерна діагностика для точного підбору

В офтальмологічному центрі "КЛІНІКА ЗІР" використовується комп'ютерне діагностичне обладнання нового покоління, яке допомагає швидко і точно визначити гостроту зору, наявність будь-яких патологій (навіть на ранніх стадіях), особливості зорового апарату пацієнта та інші характеристики. Завдяки цьому лікар відразу розуміє, оптику якої величини йому потрібно призначити в тому чи іншому випадку.

 

Крок 3

Правильний підбір окулярів для зору - гарантія його поліпшення

Підібрати оптичні лінзи для окулярів - це тільки півсправи, хоч і найбільш важлива. Після цього, потрібно виміряти відстань між зіницями. Для цього завдання лікарі, як правило, використовують звичайну лінійку або пупіллометр (спеціальне пристосування). Це потрібно для того, щоб правильно розташувати оптичні лінзи в оправі, в точності навпаки центральній частині зіниць. Це здається досить незначним процесом, але це не так. Як показує практика, пацієнти з неправильною відстанню стекол між зіницями призводить до втоми очей.

Крім того, вам слід сказати офтальмологу про рід своєї діяльності, стилі життя, звички. Це також допоможе в процесі підбору оптики для корекції зору.